X

چه مبلی بخریم؟

یکی از مسائلی که گهگاه ذهن برخی از افراد به ویژه خانمها را مشغول میکند خرید مبلمان منزل است. فارق از میزان هزینه ای که برای خرید مبلمان صرف میشود نکاتی وجود دارد که میتواند راهنمای خوبی برای خرید مبلمان مناسب باشد. این یادداشت نکاتی را یادآور میشود که وابستگی چندانی به سلیقه افراد ، زیبایی و هزینه خرید مبلمان ندارد.


مبل استیل یا مبل راحتی


مبل استیل نسبت به مبل راحتی آسیب پذیری بیشتری دارد ، در صورتی که فرزندان کوچک و شلوغکاری دارید مبل راحتی گزینه مناسب تری است.
مبل راحتی معمولا فضای بیشتری نسبت به مبلمان استیل اشغال میکند.
همانطور که از نام مبل راحتی برمی آید آسایش و راحتی بیشتری نسبت به مبل استل دارد. مبل استیل معمولا وزن کمتری نسبت به مبل راحتی دارد و جابجایی آن آسانتر است. در صورتی که مرتبا نحوه چیدمان و دکوراسیون منزل را تغییر میدهید، در این مورد مبل استیل گزینه مناسبتری است.
 

مبلمان ایرانی یا خارجی


واقعیت این است که صنعت تولید مبلمان در ایران پیشرفتهای بسیار زیادی داشته است. بر روی کشور سازنده مبلمان زیاد حساس نباشید. مبلمان بی کیفیت و خارجی زیادی در بازار مبلمان وجود دارد که قابل رقابت با تولید داخل نیستند. مبلمان خوب خصوصیاتی دارد که ارتباطی با کشور سازنده آن ندارد!

مبل تیره یا مبل روشن


به طور کلی رنگ های تیره فضای خانه را کوچکتر و رنگ های روشن فضای خانه را بزرگتر نشان میدهند.
مبل روشن نسبت به مبل تیره زودتر کثیف میشود و نگهداری آن سخت تر است .

مبل چرمی یا مبل پارچه ای


مبل چرمی ( طبیعی و مصنوعی ) به راحتی با یک پارچه مرطوب ، تمیز میشود.
مبل چرمی به خاطر نداشتن منافذ ورود هوا ، از محتویات داخل مبل ( ابر و اسفنج و ... ) محافظت میکند.
مبل چرمی در تابستان و هوای گرم باعث تعریق چسیبدن چرم به بدن فرد میشود.
چرم نسبت به اشیا تیز آسیب پذیر تر از پارچه است.
و در آخر اینکه قبل از خرید مبلمان ، شرایط مختلفی باید سنجیده شود ، نوع زندگی ، فرزندان ، مساحت خانه و ... عواملی هستند که قبل از خرید مبلمان باید بررسی شوند.

  • 16 اردیبهشت 1394
  • Number of views: 2825
  • Comments: 1

1 comments on article "چه مبلی بخریم؟"

گروه طراحی سایه

1394/08/12 05:27 ق.ظ

با سلام و احترام

مدریت محترم وب سایت rohammobl.ir

با توجه به اینکه بخشی از مطالب وب سایت شما ( نظیر همین مطلب ) کپی برداری از سایتهای طراحی شده توسط شرکت " سایه طرح افزار " میباشد ( moblemehr.ir - sofarepairs.ir ) و این مطالب توسط گروه سئو این شرکت تولید شده است لذا خواهشمند است نسبت به حذف یا درج لینک وب سایتهای مذکور اقدام نمایید.

بدیهی است بی توجهی به این مسئله از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و مسئولیت عواقب آن بر عهده مالکان و مدیران rohammobl.ir میباشد.

با تشکر

حمیدرضا محسنی

وکیل شرکت سایه طرح افزار ( گروه طراحی سایه )

sayehco.ir

88256791

Please login or register to post comments.

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

09122380328