X

رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کاری سرویس خواب

مهم ترین چیزی که بعد از یک روز خسته کنند و مشغله های روزمره باید در منزل و اتاق خواب خود تهیه کرد سرویس خواب می باشد که قاعدتا از تخت ، عسلی و میز توالت تشکیل می شود ، سرویس خواب مناسب باعث می شود تا در موقع دراز کشیدن به آرامش برسید چرا که گردش خون بهتر در جریان می باشد. بنابرابن انتخاب درست برای یک سرویس خواب، توجه به نکاتی را الزام می دارد که در موقع خرید باید به آن توجه داشت:

نکات مهم در انتخاب سرویس خواب

 

در ابتدا باید به این توجه داشت که این مبل مورد استفاده چه کسی خواهد بود و در آن صورت متناسب با وضعیت شخص و همچنین ابعاد خالی اتاق متناسب با قد شخص انتخاب شود.

سلامت سرویس خواب ، توجه به جنس چوب ، و تشک آن و نوع رنگ کاری سرویس خواب در اولویت باشد ، رنگ کاری سرویس خواب در مورد تختخواب های از جنس ام دی اف باید رنگ آن با جلا داده شده باشد که بوی آن در فضای اتاق خواب آزار دهنده نباشد.

ارتفاع مناسب ، تختخواب باید به گونه ای مرتفع باشد که در هنگام نظافت و گردگیری قابلیت آن را داشته باشد که دست به زیر تخت برود.

دلایل رنگ کاری سرویس خواب

دلایل رنگ کاری سرویس خواب

 

رنگ کاری سرویس خواب دلایل مختلفی دارد که از مهمترین آنها می توان به زیبایی بخشیدن به دکوراسیون اتاق خواب ، پوشش و پنهان کردن عیب های ظاهری و رنگ رفتگی های موجود در تختخواب ، جلوگیری از رطوبت در مورد تختخواب های چوبی، برای از بین بردن مزاحمات حشرات موذی  و ...

مراحل رنگ کاری سرویس خواب

 

  • آن قسمتی از سرویس خواب که نیازی به رنگ کاری ندارد را با نوار های مخصوص باید پوشاند.
  • قبل از رنگ کاری سرویس خواب بخش های که برآمده و لکه دارند را با پوست کن مناسب که نکات استفاده آن قبل از خرید بر روی آن درج شده است را بردارید .
  • سپس قسمت مورد نظر را سمباده بزنید . دقت داشته باشید که سمباده مناسب (نرم یا سخت) را انتخاب کنید بعد از سمباده کشیدن که سطح آن نرم و صاف شد با یک کهنه مرطوب گرد و غبار های آن را پاک کنید .
  • در مرحله بعد سعی کنید با استفاده از روغن پرایمر سطح مورد نظر را روغنی نماید ، که غالبا به دو لایه پرایمر نیاز می باشد هر لایه پرایمری که به سطح مالیده می شود باید خشک شود تا لایه بعدی اعمال گردد. و سپس سرویس خواب را در گوشه ای گذاشته تا کاملا خشک شود.
  • برای رنگ کاری سرویس خواب ،آن قسمت یا حتی کل آن لایه نازکی از رنگ مورد نظر را بر روی آن پاشیده و اجازه دهید تا کاملا خشک شود و در ادامه به کمک یک سمباده که ترجیحا نرم باشد به آرامی سطح را سمباده بزنید و با یک دستمال مرطوب گرد و غبار آن را بگیرید. دوباره لایه دوم رنگ کاری سرویس خواب را شروع کنید. این روال باید به تعدادی انجام گردد که رضایت و رنگ دلخواهتان حصل شود.
  • و در پایان رنگ کاری سرویس خواب برای محافظت از رنگ در برابر صدمات احتمالی لایه از پلی یورتان با ترکیب آب یا واکس بر روی آن بمالید و آن را به مدت 2 الی 7 روز برای خشک کردن کنار نگه دارید.

مراحل رنگ کاری سرویس خواب

رنگ کاری سرویس خواب در رهام مبل

 

گروه تولیدی مبلمان رهام مبل با سابقه قرین به نیم قرن به تولید و تعمیرات مبل اداری ، خانگی و... با ارائه طرح های بروز با بهره گیری از ابزار آلات با کیفیت بالا آماده خدمت به شهروندان عزیز بوده است. از خدمات عالی گروه رهام مبل به رنگ کاری سرویس خواب در انواع و جنس های مختلف که در این حرفه زبان زده همه بوده و توانسته رضایت و تحسین همگان را جلب کند. 

 

  • 27 دی 1395
  • Number of views: 12244
  • Comments: 0
Rate this article:
1.7

Please login or register to post comments.

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

09122380328