X

رنگ انواع درب های چوبی و hdf

رنگ انواع درب های چوبی و hdf

با توجه با اینکه انسانها طالب زیبایی ها هستند و دارای ذوق و سلیقه های نامحدود می باشند و همیشه در سبک زندگی های خود به دنبال هنرها و ایده های خلاقانه برای پیاده کردن آنها در محل زندگی وکار خود می باشند ، از این رو در صدد آن هستیم که با  رنگ انواع درب های چوبی و hdf در خانه ها و محیط کار شما با استفاده از این رنگ های زیبا که زاده دست بشر بوده روحی تازه و مفرح بخش را برای شما به وجود آوریم

لوازم مورد نیاز برای رنگ انواع درب های چوبی و hdf

 

رنگ : نیم پلی استر که هم رنگ مات آن موجود می باشد و هم براق

خشک کن ها : که غالبا نیم پلی استر بوده

شاپان : که قهوه ای یا سیاه بوده

سمباده نرم(120) و پوست کن

بنزین ، سیلر و کیلر

قلمو یا پیستوله برای نقاشی کردن

 

لوازم مورد نیاز برای رنگ انواع درب های چوبی و hdf
 

مراحل انجام رنگ انواع درب های چوبی و hdf

 

  • برای شروع کار باید ابتدا سمباده با شماره مناسب برای کار انتخاب کرد که سمباده ها در دو نوع سمباده های نرم و سمباده های سخت می باشند که شماره آن باید متناسب با نوع کار انتخاب گردد و سپس شروع به سمباده زدن قسمت های که برآمده یا پوست پوست شده اند می کنیم تا پرز های چوب یا hdf کاملا پاک شوند این کار را تا زمانی که سطح چوب صاف گردد باید انجام داد. با توجه با اینکه این مرحله از اهمیت بالای برخوردار بوده ، پس سعی کنید که در انتخاب سمباده ای مناسب با نوع چوب و ظرافت کار دقت داشته باشید و همچنین هر چقدر در این مرحله با حوصله تر عمل نماید در مراحل بعدی راحت تر هستید. و کار زیباتر خواهد بود.
  • مرحله بعدی کار به این صورت بوده که با کمک شاپان درب را قهوه ای یا مشکی می کنیم . البته افرادی نیز می باشند که تمایل دارند که از رنگ خود درب را بزنند ک در این حالت رنگ آستر (شاپان) را به همراه بنزین مخلوط نماید و بسته به رنگ نهایی مورد نظر به آن بنزین اضافه کنید.

توجه داشته باشید که شاپان یا همان رنگ آستر از دو نوع سیاه و قهوه ای بود که می توانید از مخلوط کردن این دو نوع می توانید ترکیب رنگی قهوه ای تیره به دست آورید . و همچنین با اضافه کردن بنزین به اندازه دلخواه به هر یک از آنها به همان ناسب رنگ نهایی و مورد نظرتان حاصل می گردد .

البته لازم به ذکر است که به دست آورد رنگ مورد نظر از ترکیب این رنگ ها برای انجام رنگ انواع درب های چوبی و hdf ترفند های خاص خود را دارد که نیاز به تجربه و دانش خود دارد که گروه رهام مبل با رنگ انواع درب های چوبی و hdf  با استفاده از این ترکیب رنگ زیباترین نتیجه را رقم می زند . حتی برای نمونه با استفاده از تجربه های خود از ترکیب رنگ های روغنی با شاپان قادر به تولید انواع رنگ ها می باشد.

  • بعد از مرحله رنگ انواع درب های چوبی و hdf نوبت به فرآیند سیلر کاری می رسد. که رعایت کردن تناسب بین سیلر و تینر بر روی ظرف سیلر درج شده است . تکرار چند مرحله سیلر کاری و سمباده زنی در بین گروه رهام مبل باعث محبوبیت این گروه گردیده است که در بین نقاشان حرفه ای مرسوم می باشد..
  • بتونه کاری که از مراحل مهم برای رفع ایرادات احتمالی بعد از انجام سیلر کاری می باشد. عملیات بتونه کاری باید به گونه ای اعمال شود که باید هم رنگ شاپان باشد.
  • مرحله بعدی کار کیلرپاشی بوده
  • مرحله نهایی برای رنگ انواع درب های چوبی و hdf انجام نیم پلی استر پاشی می باشد که باید بعد از خشک شدن کامل کیلر صورت گیرد.

مراحل انجام رنگ انواع درب های چوبی و hdf

رنگ انواع درب های چوبی و hdf در رهام مبل

 

گروه تولیدی مبلمان رهام مبل با سابقه بالا و دارای کادری مجرب و حرفه ای به تولید و تعمیرات مبل اداری ، خانگی و... با ارائه طرح های بروز با بهره گیری از ابزار آلات با کیفیت بالا آماده خدمت به شهروندان عزیز بوده است. از خدمات عالی گروه رهام مبل به رنگ انواع درب های چوبی و hdf نیز می توان اشاره کرد.

  • 28 دی 1395
  • Number of views: 9210
  • Comments: 0
Rate this article:
2.0

Please login or register to post comments.

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

09122380328