X

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی

امروز تنوع مبلمان در خانه های ایرانی زیاد شده و بانوان ایرانی نیز در دکوراسیون خانه خود مبل ها را از عناصر اصلی می دانند به قدری که مناسب نبودن آن در دیزاین خانه چشمگیر خواهد بود چرا که نقش مهم و زیبای اساسی در خانه بوده است. این دسته مبلمان ها جزء پر کاربردترین مبلمان ها می باشد که از نظر قیمتی نیز مقبول تر از دیگر انواع مانند مبلمان های سلطنتی و اداری می باشند در خانه بوده است.

انواع چیدمان مدل های مبل راحتی

 

مدل مبل راحتی ال، شیک و مدرن برای خانه های ایرانی: این نوع مبل ها در دکوراسیون و جذابیت خانه به ویژه در اتاق نشمین به عنوان زیبایی اول آن می باشد، از این رو در نگهداری سالم و تمیز آنها کوشا باشید، این دسته مبلمان ها به دلایل تنوع در رنگ و جنسی که دارند به عنوان محبوب ترین مبلمان ها در خانه های ایرانی می باشند. در صورتی که ساختار و چارچوب آنها با نقص مواجه شد از دور انداختن آنها خوداری کنید ،چرا که گروه رهام مبل در تعمیرات مبل راحتی با جدید ترین و خبره ترین کادر خود می تواند مبلمان های شما را به روز اول برگرداند واز هزینه های خود صرفه جویی نماید.

مدل های مبل راحتی

مدل مبل راحتی ال با طراحی مدرن و شیک برای اتاق پذیرایی، این دسته از مبلمان ها در بین خانواده های ایرانی بیشتر طرفدار دارد و به این دلیل که می توانند دکوراسیون داخلی منزل را با دلنشین کند. رهام مبل دارنده استادان برجسته در زمینه تعمیرات مبل راحتی خانه های شما ی باشد.

دلایل تعمیرات مبل راحتی

 

با پیشرفت در صنعت مبلمان که امروزه در انواع و سلایق مختلفی وجود دارند، مبل راحنی یا مبلمان راحتی توانسته اند در بازار رقیبان خود در مقایسه با مبل استیل که بیش از 150 سال از تاریخ مبلمان مدرن می گذرند جا نمانند و به دلیل راحتی که مبل راحتی دارند، حساسیت و ظرافت بیشتری نسبت به مبل استیل دارد. تعمیرات مبل راحتی یک سری نکات و ریزه کاری های دارد که در موقع تعمیر باید به آنها توجه داشت، از نظر رویه بکار رفته در آنها ، نوع دوخت ها و شیک در آوردن آنها و... از نکات مهمی است که باید در تعمیرات مبل راحتی به آنها توجه داشت .

دلایل تعمیرات مبل راحتی

نکته ای که درتعمیرات مبل راحتی باید توجه داشت این است که در تعمیر این مبل ها از پارچه و کوسن ها و یا از فومی و... که برای تعمیر آن استفاده می شود که ارزش تعمیر دارد چرا که می توان با تعویض آنها حتی دکوراسیون خانه را هم تحت تاثی قرار داد.

 1- خرابی روکش مبل راحتی: که در صورت استفاده زیاد از آن نیاز به تعویض رویه دارد یا گاهی مواقع علاوه بر تعویض رویه ،باید فوم یا ابر پشتی و کف نیز عوض شوند، که گروه رهام مبل با تعمیرات مبل راحتی و انجام تمامی خدمات دیگر از جمله شرکت های معرف در این زمینه بوده است.

2- معمولا مبل راحتی با مشکلاتی مانند نرم شدن و از دست دادن حالت خود می شوند، یا صدا دادن مواجه می شوند که مورد اول بیشتر اتفاق می افتد از این رو می توانید برای حل مشکل به تعمیرات مبل راحتی رهام مبل مراجعه کنید تا با هماهنگی های انجام شده این مشکلات رفع شود.

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل راحتی در sofarepairs

 

گروه تولیدی sofarepairs  با 30 سال تجربه  در تولید و تعمیرات مبل راحتی ،اداری و... با ارائه طرح های بروز با بهره گیری از ابزار آلات با کیفیت بالا آماده خدمت به شهروندان عزیز بوده است.

  • 15 دی 1395
  • Number of views: 2801
  • Comments: 0
Rate this article:
4.0

Please login or register to post comments.

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

09122380328