X

تعمیرات مبل اداری

تعمیرات مبل اداری

ویژگی های مبل خوب

 

ویژگی های که یک مبل یا مبلمان می توانند داشته باشند و صفت خوب برای آن به کار برد ، جدا از اینکه دارای چه قیمتی باشند باید با توجه به سلیقه و شرایطی که افراد برای آن مبل پرداخت می کنند دارد، که در زیر برخی از این ویژگی ها که بتواند آسایش و راحتی را برای همه فراهم سازد را بیان می کنیم.

مبلی از ارتفاع پشتی مناسبی ساخته شده باشد تا بتواند قسمتی از شانه ها و بخشی از گردن را محافظت کند، که در حالت استاندارد مبل باید گودی گردن را پوشش دهد، تا دچار درد های مزمن نشود، البته به دلیل شرایطی که مبل ها در ساخت برای آنها در نظر می گیرند و دلیل آن هم کاستی های که در کیفیت می باشد، گروه رهام مبل اقدام به تعمیرات مبل اداری ، راحتی، استیل و ... داشته است

ارتفاع پشتی مبل اداری

ارتفاع مبل مناسب باشد به گونه ای که باعث کشیده و خم شدن پاها نشود. که در گروه رهام مبل با ابزار آلات و امکاناتی که دارند می توانند به تعمیرات مبل اداری و انواع دیگر مبلمان های که دچار مشکل شده اند را بر طرف نماید.

در صورتی که رویه مبل ها پوشش چرمی داشته باشند باید به گونه ای ساخته شود که باعث عرق نشوند و یا اینکه بیش از حد سفت یا نرم نباشند.که باعث برهم زدن آرامش شوند

دارای وزنی متناسب با ابعاد مبل باشند که در جابجایی ها آسان باشند

رویه مبل از جنسی مناسب باشد که تا حد ممکن که دیرتر کثیفی آن قابل رویت باشد.

وزن مبل اداری


 مراحل تعمیرات مبل اداری

 

با توجه به اینکه مبلمان از آن دسته لوازمی می باشد که در دکوراسیون منزل بسیار اهمیت داشته از این رو زیبایی و نقش آن در خانه و یا محیط رسمی مهم می باشد و اگر کمترین مشکل در ظاهر آن مشاهده شود باعث بهم خوردن این دکوراسیون خواهد شد، قسمت های حساسی مبل که آسیب پذیر می باشند، قسمت های چوبی آن می باشد که در این قسمت به تعمیرات مبل اداری می پردازیم .

مرحله نخست : آماده سازی قسمت آسیب دیده ، قسمتی که مبل از آنجا آسیب دیده را با استفاده از یک تیغه برش دهید تا سطح مناسب برای ترمیم حاصل شود.

مرحله دوم: بتوته کردن، از ترکیب بتونه و پرکننده استفاده نمایید، که از دستوالعمل درج شده شده بر روی بسته بندی کمک بگیرید. از آنجا که بتونه به سرعت خشک می شود، آن را سریع بر روی محل آسیب دیده اعمال کنید ، پس از اعمال بتونه به جهت تعمیر مبل مدتی صبر کنید تا خشک شود ولی نه به آن اندازه که تراشیدن آن سخت باشد.

مراحل تعمیرات مبل اداری

مرحله سوم: سنباده زنی ، در تعمیرات مبل اداری دقت بیشتری داشته باشید ، در این مرحله شروع به سمباده زدن و صاف کردن منطقه مورد نظر که با کاغذ سمباده 150 گریت اانجام می شود تا با تمامی مناطق دیگر هم سطح شود و در آخر با یک کاغذ سمباده 220 گریتی مراحلی پایانی سمباده را تکمیل کنید.

مرحله چهارم: استفاده از مداد شمعی، در این مرحله که جز مراحل پایانی تعمیرات مبل اداری می باشد ، با استفاده از مداد شمعی به رنگ زدن قسمت های سمباده کشیده شده اقدام نماید تا به یکنواختی کامل برسد.

مرحله پنجم: اعمال رنگ، که در پایان تعمیرات مبل اداری انجام می شود و متناسب با رنگ مبل شروع به ساختن رنگ مورد نظر می کنیم تا به توناژ رنگ رسید و با استفاده از قلم مو رنگ مبل را می زنیم و در آخر به قسمت آسیب دیده اسپری براق کننده بزنید.

تعمیرات مبل اداری در رهام مبل

 

گروه تولیدی مبلمان رهام مبل با سابقه قرین به نیم قرن به تولید و تعمیرات مبل اداری ،خانگی و... با ارائه طرح های بروز با بهره گیری از ابزار آلات با کیفیت بالا آماده خدمت به شهروندان عزیز بوده است

 

  • 15 دی 1395
  • Number of views: 1225
  • Comments: 0
Rate this article:
No rating

Please login or register to post comments.

لینک های مفید

با ما در ارتباط باشید

09122380328